Jdi na obsah Jdi na menu
 

Setkání Soběchlebáků

24. 5. 2017

Na vaše četná přání jsme se rozhodli uspořádat ve spolupráci s osadním výborem naší obce Setkání Soběchlebáků – rodáků, pamětníků, přátel obce a vůbec všech, které dění v naší obci a její historie zajímá.

Program je zatím ve fázi příprav a jednání, nicméně už dnes Vám můžeme slíbit bohatou výstavu historických fotografií, spoustu zajímavých informací a dobrou zábavu.

Prosíme Vás – poznamenejte si sobotu 16. září 2017 do kalendáře, oslovte během prázdninových návštěv své příbuzné a známé, prohledejte půdy, oprašte krabice se starými fotografiemi. Uvítáme každou (i nekvalitní, poškozenou) fotografii, pohlednici, mapu, novinový výstřižek či jinou drobnost, která nám přiblíží, jak se v naší obci žilo v minulých staletích.

Program a další informace budeme průběžně doplňovat a upřesňovat, sledujte proto Blšanské listy, naše stránky www.pratelesobechleb.cz a Facebook www.facebook.com/PrateleSobechleb. Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu sobechleby@centrum.cz, a to i v němčině či angličtině.

V některých okolních obcích se podobné srazy konají pravidelně a jsou hojně navštěvovány pamětníky z Čech i ze zahraničí, proto věříme, že i „Soběchlebáci“ tuto událost uvítají a že letošním prvním ročníkem započneme novou oblíbenou tradici. 

 

Náhledy fotografií ze složky Setkání Soběchlebáků